Společnost TAW s.r.o byla založena roku 1994 a sídlí v areálu bývalého dolu Jan Šverma v Ostravě - Mariánských Horách.

Je součástí společenství firem Weppler Czech s.r.o, Weppler Trefil s.r.o a Weppler Tools s.r.o.

 

Jsme moderní společnost, které není lhostejné životní prostředí. Bojujeme za prosazení ekologičtějších způsobů dopravy a chceme jít příkladem. V rámci výzvy "Výzva V. Nízkouhlíkové technologie - Elektromobilita" jsme v rámci spolufinancování z prostředků OP PIK pořídili elektromobil spolu s dobíjecí stanicí. Více informací najdete zde.

 

Oblasti podnikání: 

Obchod s měřidly INSIZE a LED osvětlením

Internetový obchod s měřidly INSIZE a LED světelnou technikou. Nabízíme širokou paletu měřidel a LED svítidel s vysokou kvalitou. Veškeré produkty si můžete objednat přes internetový obchod a nebo vyzvednout na skladě.

 

Ubytování - Ostrov u Macochy

Ubytování Ostrov u Macochy se nachází v překrásném prostředí Národní přírodní rezervace Moravského krasu. Celý dům je vkusně zařízen a vytápěn podlahovým vytápěním. Každé patro je opatřeno sociálním zařízením a kuchyní. Možnost pronajmutí, jak celého dvojdomu, tak jedné poloviny dvojdomu, či jednotlivých pokojů.

 

Údržba zeleně

Sečení provádíme jak u rodinných domů, komerčních objektů, městských parků, tak i na volných travnatých prostranstvích.

Pomůžeme vám s údržbou a sekáním svahů, zatravněných míst v blízkosti komunikací, sjezdovek, parků i vodních ploch.

Poradíme si i s náletovými dřevinami a dlouhodobě nesečenou trávou.

K sečení využíváme rádiem dálkově řízenou svahovou sekačku SPIDER ILD01, která si profesionálně poradí se svažitým, členitým či jinak nepřístupným terénem do sklonu 40° díky skvělé manévrovatelnosti a patentovaným systémem pojezdu. Její nízká hmotnost zaručuje šetrnost k přírodě.

V případě potřeby nás kontaktujte na telefonním čísle +420 596 663 640.

 

Výroba a distribuce elektřiny

TAW s.r.o., je držitelem licence na Distribuci elektřiny. Na základě této licence má vlastní LDS (lokální distribuční soustava), na kterou je v současné době napojeno šest odběrných míst. Ale z důvodů omezeného rezervovaného příkonu distribučního transformátoru a rozšiřování výroby u současných odběratelů, není zatím v současné době předpoklad pro rozvoj distribuční soustavy o další odběrná místa.